4.8 (96%) 5 votes

עינת עמית – בוטיק לעיצוב פנים

"אני מרגישה כאילו עמדתי ואת תפרת את הבית סביבי ', כך סיכמה לקוחה שלי את עיצוב הפנים שעשיתי לבית החדש שלה, וזו תמצית תפיסת עולמי העיצובית. כמו בוטיק- להתאים בצורה מושלמת את ה'חליפה' ללקוח- חליפה התפורה בדיוק למידותיו".

עינת עמית כבר 16 שנה מעצבת פנים, ניסיון עשיר במגוון רב של פרויקטים, מקצוענות, שהיא מצליחה לקחת עד הקצה וברק בעיניים כשהיא מדברת על העבודה שלה, כאילו היא מעצבת בתחילת דרכה. השיגעונות הפרטיים שלה לא נכפים על הלקוחות, היא מצליחה להתאים לכל לקוח את הסגנון העיצובי המתאים לו, ולמרות שכל בית בעיצובה נראה שונה, נוכל לזהות נגיעות עיצוביות ייחודיות שמאפיינות אותה.

כשאני מנסה לברר מה סוד הקסם, שמצליח לשמר את האנרגיה וההתלהבות שלה למקצוע, היא כולה מחייכת ומסבירה בפשטות שהיא אוהבת ומאמינה במה שהיא עושה – ולכן הכל עובד: גם העיצוב קולע ללקוח, גם האווירה נעימה ומקצועית וגם העבודות זורמות מפה לאוזן – "פשוט כי אנשים מרוצים".

לעינת עמית לא מגיעים במקרה. רוב הלקוחות מגיעים דרך המלצות, היא בוחרת את הלקוחות איתם היא רוצה לעבוד, מדירות בשטח של 80 מ'ר ועד מפעלים וחברות בסדר גודל של אלפי מטרים רבועים. מרגע הבחירה היא משקיעה את כל מרצה, מלווה את הלקוח בכל החלטה ויודעת שהכימיה תעבוד לטובת העיצוב:
"אני נותנת שירותי VIP לכל לקוח שלי, ללקוח פרטי כמו ללקוח מסחרי. " היחס הזה בשילוב המקצוענות בהחלט מוכיחים את עצמם: "יש לקוחות שכבר עיצבתי להם מספר בתים במהלך הקריירה, להם, להוריהם, לילדים, לגיסים… משפחות שלמות. יש לקוחות שעיצבתי להם במשך השנים מספר בתים – זו המחמאה הכי גדולה שאני יכולה לבקש".

עינת עמית מצליחה לזהות את אופי הלקוח, לאפיין את התנהלותו היומיומית, מקפידה להיפגש אתו בביתו כדי ללמוד מקרוב על הסביבה בה הוא חי, אח"כ היא מחפשת עוגן עיצובי: "אני מחפשת חלל, איזור, חדר או פריט משמעותי, שהלקוח הכי מתחבר אליו, ומשם אני מתחילה לבנות את הקונספט העיצובי של כל החלל.

"אני בוחרת רק את הדבר האמיתי , לא מתחברת לתואמים, שווי ערך, חקויים וזיופים – זה אצלי הקו האדום. האתגר האמיתי הוא למצוא את הדבר האמיתי גם כשהתקציב לא גדול ואז לעצב עם פתרונות זולים יותר, אבל עדיין עם נוכחות ולא מזוייפים".

עינת עובדת עם הרבה חנויות ומתאימה את המוצרים לאופי העיצוב , עם סוהו יש לה מערכת יחסים ארוכת שנים: "אני אוהבת לבוא לסוהו, יש שם מגוון עצום של פריטים מתחדשים, טווח מחירים רחב ונכונות להביא פריטים יחודיים לפי הזמנה. הוספת מחלקת הריהוט שידרגה את החנות משמעותית והיום המקום מציע עולם מגוון ועשיר, שאני יודעת לבחור ממנו בדיוק את מה שמתאים לכל אחד".

עינת מחפשת כל הזמן ריגושים ואתגרים חדשים בתחום העיצוב. זה בא לידי ביטוי בחומרים ובצבעים שהיא מעצבת, בפריטים שהיא מתעדכנת וגם בבחירת הפרויקטים עצמם. "הקמתי מספר מפעלים בשנים האחרונות, מפעלים אשר תכנונם היווה אתגר מקצועי מרתק . גם תחום עיצוב חדרי המוסיקה וחדרי הקולנוע – זה תחום חדשני שאני נהנית לעצב, ולחבר את הלקוח לחלום ולטכנולוגיה. יש פרויקטים בהם המעורבות שלי כה גבוהה שאני מעורבת כבר בבחירת מקום האתר ובהמשך לכל אורך תהליך הבניה עד לעיצוב הסופי". הרבה לקוחות נעזרים בשירותיה של עינת עוד בטרם רכשו נכס או קרקע לבנייה, "יש לקוחות שאני בקשר ממושך עמם ועיצבתי להם בעבר בית והיום אני שותפה לחיפוש אחר הדבר הבא בשבילם. אני בקשר רציף עם מתווכים והם פונים אלי כשיש נכס מעניין. הם יודעים שיש לי מאגר לקוחות שאני יכולה לעניין אותם".

עינת עמית מעצבת עם מעוף, הסקרנות הבלתי פוסקת שלה אחר חידושים ועדכונים בתחום מספקת לה קרקע פורייה לעבודה, היצע עשיר של פתרונות עיצוב ויכולת לעצב לכל אחד את הסביבה הייחודית לו. ואם אתם נפגשים אתה..תבקשו כרטיס ביקור.. כבר בו יש אמירה עיצובית ייחודית.