4.9 (97.07%) 75 votes

גילה בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת חיפה ולמדה עיצוב פנים בטכניון.
מתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים, שיפוץ ועיצוב בתי יוקרה, דירות מגורים, משרדים ועוד.

"רק מי שלוקח סיכון והולך רחוק, מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע" (אלברט איינשטיין).
גילה הקימה את העסק שלה בשנת 2012. לאחר 15 שנים עזבתי קריירה ותפקיד של סמנכ"ל שיווק בינלאומי ופיתוח עסקים, בחברת דלתא טקסטיל. שנים של עבודה מרתקת, פוריה ומלאת אתגרים. שאבתי המון סיפוק מהעבודה אבל הרגשתי שאני חייבת לתת ביטוי בחיי המקצועיים גם לצד היצירתי שתמיד בער בי. תמיד ראיתי בעיצוב חלק בלתי נפרד מכל דבר שאנחנו עוסקים בו, והחלטתי לגשת ללימודי עיצוב פנים בטכניון. עיצוב הפנים מבחינתי איננו מותרות , אלא דרך חיים ומאסט ביצירת סביבת חיים חיובית, אופטימית, מפתחת, ומעצימה, בכל חלל ובכל תקציב.

תהליך התכנון מתחיל בהיכרות עם הלקוח
אחד היתרונות בעבודתי כמעצבת פנים הינה הזכות להיפגש ולהכיר אנשים. תהליך התכנון מתחיל בהיכרות שלי עם הלקוחות: מיהם, עיסוקם, אורח חייהם, האהבות שלהם, החלומות שלהם, הצרכים שלהם. כשאני ניגשת לתכנן אני לוקחת אתי את כל המידע הזה ומתעלת אותו לתכנון אופטימלי של החלל, שישרת את צרכי הלקוחות ויגשים את החלומות שלהם.
מטרתי בתכנון ליצור חלל מזמין ונעים, שאיננו מתפשר על פונקציונאליות. בין אם זה בית או משרד, מבחן התוצאה הינו בסופו של דבר בחיים היומיומיים אשר יתרחשו בחלל שעיצבתי הרבה אחרי שאסיים את הפרויקט.

עיצוב עם נשמה- החיים כמקור השראה
הטבע, הנופים, המבנים, האנשים, הצבעים, המאכלים. יש היום שפע של אינפורמציה והחוכמה הינה בסינון ובמיצוי, ובבחירות הנכונות לאותו פרויקט.
חשוב לי לשמוע את הלקוחות שלי וליצור חלל שאני יודעת שידבר אל ליבם , ושהם ייהנו לשהות בו. אני מקפידה להתעדכן בחדשנות , לחפש את החומרים החדשים , הייחודיים אשר ייבנו את אופי החלל.
התפיסה העיצובית המנחה אותי – עיצוב עם נשמה. עיצוב חללים , שכאשר אתה נכנס אליהם, אתה מרגיש את הנשמה של החלל.

אני משקיעה את כל כולי בפרויקטים שאני עושה, וכל פרויקט הוא עולם בפני עצמו. בכל פרויקט אני מגלה ולומדת דברים חדשים על אנשים אחרים , ועל עצמי.

את הדיירים של הפנטהאוז המרגש שאתם רואים פה בתמונות בכתבה, היה קשה להוציא מדירה קודמת בקריות אשר עיצבתי עבורם. אך צרכי המשפחה השתנו והיה צורך במעבר לבית גדול יותר ומתאים לאירוח הילדים והנכדים. היתה התלבטות באם לעבור לבית פרטי , אך מאחר והלקוחות הורגלו כל השנים לגור בבית דירות, הוחלט לרכוש פנטהאוז רחב ידיים בפרויקט דורי דרים בקרית מוצקין. את חלום הוילה אני לקחתי על עצמי להביא לקומה ה – 12.החלל המרכזי נפתח לחלוטין לכיוון הנוף עוצר הנשימה. תכננתי מטבח רחב ידיים הפונה לחלל המרכזי, ומולו פינת משפחה מפנקת המיועדת לשרת את דיירי הבית בחיי היומיום. קמין גז הוטמן בקיר הטלוויזיה. קירות החלל המרכזי חופו כולם בבריקים בהירים .החלונות הגדולים מכניסים פנימה הרבה אור ומעוטרים בווילונות קלילים ליצירת אוירה נעימה ואלגנטית. כל מ"ר קיבל התייחסות עיצובית מלאה, מבלי להתפשר על פונקציונאליות וניצול מקסימלי של החלל.

ריהוט הסלון והתאורה לכל הבית נרכשו בסוהו. הצוות המקצועי של סוהו עמד לרשותי ולרשות הלקוחות לאורך כל התהליך. השירות והמקצועיות של הצוות תרמו רבות לתוצאה היפהפייה .
תודה למשפחת סוהו.