Rate this post

מורן מביאה חדשנות בעיצוב שלה, ייחוד אמנותי, אשר מגיע מהחיבור שלה לעולם האופנה. ב- 9 השנים האחרונות מורן מובילה פרויקטים פרטיים ומסחריים כעצמאית בענף. הדגש העיצובי עוסק בשימת דגש לעיצוב חללים פתוחים, אווריריים בקו נקי המשדר יוקרה בשילוב פונקציונאליות תוך הקפדה לתכנון הרבה אזורי אחסון.

מורן מעצבת בתים פרטים, דירות, משרדים אך אוהבת במיוחד לתכנן ולעצב “דירות לדוגמא” ומצליחה לעצב בכל פעם דירה מרגשת אחרת אשר גורמת לקונים פוטנציאליים להתאהב בה, לעצב את ביתם באותה רוח וכמובן לרכוש אותה.
“יש הרבה מאד לקוחות שראו את הדירה לדוגמא, קנו דירה בפרויקט והמשיכו איתי לעיצוב הדירה הפרטית שלהם”. כשאני מעצבת דירה לדוגמא אני נדרשת לעיצוב מאתגר אשר יפנה למגוון של לקוחות פוטנציאליים מצד אחד, ישדר את המיצוב הנכון ויענה לדרישות בעלי הפרויקט מצד שני. זו הבנה עמוקה של טעמי הלקוח ומובילי הפרויקט. חיבור בין חשיבה עסקית שמשרתת את החברה לבין חשיבה שמתאימה לעיצוב ותכנון בתים פרטיים.

“אקלקטיות” מושג שאול מהשפה היוונית אשר משמעותו: “לבחור את הטוב ביותר”
המילה ‘אקלקטי’ היא סוג של אמנות שמקבלת ביטוי באמנות חזותית, במוסיקה , באדריכלות ובשנים האחרונות אנו עדים לסגנון האקלקטי בעיצוב פנים. מורן נוה אוהבת ומחוברת לסגנון האקלקטי המאפשר לה לעצב ולתכנן בלי לדבוק בסגנון עיצובי מסוים אחד. ” עיצוב בסגנון אקלקטי מאפשר לי חופש יצירה אינסופי ושילובים מפתיעים ומרגשים. שלוב בין צבעים חמים וקרים, שילוב בין חומרים מנוגדים, פריטי רהוט מתקופות שונות, ישן עם חדש, ממקומות שונים בעולם- כל אלו הופכים את כל עיצוב ותכנון החלל לסיפור מרתק”
מורן מתמלאת השראה ואנרגיות בנסיעותיה לחו”ל, בחיבור העמוק שלה לעולם האופנה ומקריאת ספרים: “מחוזות הדמיון משמשים מקורות השראה נוספים בעיצוב”. כך, כשמורן מעצבת ומתכננת פרויקט חדש ,היא נכנסת לנעליו של הלקוח, מאתרת את הצרכים והחלומות תוך התמקדות בעיצוב סגנון חיים ונותנת להם מענה אישי .”בדרך זו אני מתחילה לתפור עבורו חליפה התואמת את מידותיו”.

” סוהו מייצגים את החיבור ל’ריאה הנושמת של עולם העיצוב”
“עם ‘סוהו’ העבודה הייתה מעניינת ולא שגרתית עבורי” מספרת מורן”, התבקשתי לעצב “דירה לדוגמא” במגדל יוקרה מרהיב, שצופה אל נוף העיר חיפה מקומה 17. דירה מיוחדת אותה בחרתי לתכנן ולעצב על פי הטרנדים והמגמות המובילות בעולם עם הטעם האישי שלי. העיצוב עסק בצבעוניות סתווית סגרירית בגווני ירוק זית, חום אגוז, חום שוקולד לצד נגיעות מדודות של צהוב

הבחירות שהנחו את העיצוב היו צבעוניות מונוכרומטית לצד השפעות אפריקאיות. שילוב החומרים וליקוטם יצר תכנון “אקלקטי” ובביצוע ניתן לראות בדירה חיבור של ניגודים, המאפיינים מאוד את מורן. שילוב של חומרים מנוגדים זכוכית עם עץ, שילובים שהמשיכו גם בבחירת הרהוט והתאורה: “סוהו’ בעיני מייצגים את החיבור ל’ריאה הנושמת של עולם העיצוב’. בכל פעם שאני מגיעה, מתחם סוהו נראה חדש ורענן. אני יכולה תמיד להביא חדשנות בעיצוב דרכם, הם מעודכנים ועכשוויים מה שיוצר אצלי ביטחון בעיצוב. כשאני בוחרת בסוהו גופי תאורה ופריטי רהוט אני שקטה שבחרתי דגמים ייחודיים שלא רואים בכל מקום. “בדירה לדוגמא שעיצבתי לאחרונה כל הבחירות שלי לפרויקט נעשו בהתאמה מדויקת , בדים מיוחדים, צבע רגליים וייצור של ספה חדשה” וכולם תאמו למה שביקשתי. סוהו בשבילי זה מתחם עיצוב , מלא השראה בו אני רואה מגמות מובילות וטרנדים חמים בעיצוב בו נעשית התאמה לטעמי האישי או לבקשות הלקוח במידת הצורך. ממש כמו בבית אופנה – המלביש ומעטר חלליים מעוצבים”